Administrator baz danych SQL

praca it: etat dla Cyclad / Francja

Tagi: SQL

Opis stanowiska:
• Wdrażanie platformy integracyjnej i procedur pre-produkcyjnych
• Tworzenie specyfikacji wymagań systemowych i baz danych
• Wsparcie techniczne, rozwiązywanie bieżących problemów
• Administrowanie i zarządzanie bazami danych SQL
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
• Bardzo dobra organizacja pracy

Profil osobowy:
• Bardzo dobra znajomość SQL Server
• Znajomość środowiska Windows
• Znajomość Oracle będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwoju
• Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-20
Wyświetlona: 13084 razy