PHP Developer

zlecenia it dla soppo studio / Sopot

Tagi: PHP Developer Programista MYSQL

Soppo – studio specjalizujące się w dostarczaniu interaktywnych rozwiązań na potrzeby branży rozrywkowej, sportowej, motoryzacyjnej i edukacyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do stałej współpracy PHP Developera z terenu Trójmiasta i okolic. Do grona obsługiwanych przez nas marek należą m.in: Sony Pictures, Paramount Pictures, Disney Channel, Sprout, Fox Film, Sega.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie aplikacji webowych w technologi PHP5/MySQL,
  • Rozwijanie autorskiego systemu CMS,

Wymagania:

  • Dobra znajomość PHP5/MySQL, OOP,
  • Dobra znajomość Java Script,
  • Znajomości przynajmniej w stopniu średnim xHTML i CSS,
  • Wysoka jakość pracy,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w stosunku do realizowanych zadań,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży interaktywnej,
  • Znajomość framework’ów: Zend, jQuery,
  • Znajomość HTML5, CSS3,
  • Doświadczenie z API Facebook’a,
  • Student ostatnich lat studiów,

Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy niebanalnych i nowatorskich projektach,
  • Rozwój kompetencji i doskonalenia zawodowego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-04
Wyświetlona: 6629 razy