Specjalista SAP

praca it: etat dla Talent Partners / Niemcy

Tagi: SAP

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z branży IT zlokalizowanej na terenie Niemiec, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. SAP/85/2011
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Frankfurtu

Poszukujemy kandydatów do pracy przy rozwoju systemu SAP (moduł finansowy).
Zapraszamy również do aplikowania kandydatów mających doświadczenie związane z innymi modułami SAP, przynajmniej z jednym z modułów SAP.

Najważniejsze obowiązki:

rozwój i automatyzacja systemu SAP (moduł finansowy), wdrażanie projektów i zmian, tworzenie instrukcji, wsparcie techniczne.

Wymagania:

min. 2-3 lata doświadczenia w pracy z systemem SAP – moduł finansowy, dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, chęć dalszego rozwoju przy projektach związanych z systemem SAP, zdolności analityczne, gotowość do pracy w Niemczech.

Oferujemy:

ciekawą pracę w dobrej, renomowanej firmie, możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie europejskim, pomoc przy relokacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-04
Wyświetlona: 6643 razy