Inżynier Analityk .NET

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: NET Analityk

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy międzynarodowej z branży IT, poszukujemy kandydatów – na stanowisko:

Nr ref. INET/71/2011
Miejsce pracy: Polska, w początkowej fazie projektu – Szwajcaria

Najważniejsze obowiązki:

*analiza, określenie i opisywanie wymagań technicznych odnośnie oprogramowania, OOA / OOD z UML, *konwersja wymagań funkcjonalnych na specyfikację techniczną, *stałe monitorowanie zmian specyfikacji i jej uaktualnianie, *organizowanie spotkań podsumowujących bieżący status projektu.

Wymagania:

*doświadczenie w tworzeniu wymagań technicznych dla oprogramowania, OOA / OOD z UML, *umiejętność automatycznego testowania (HP Quality Center), *doświadczenie w pracy z .NET, *znajomość języka angielskiego, *umiejętność współpracy.

Oferujemy:

*ciekawą i rozwojową pracę, *kontakt ze środowiskiem międzynarodowym, *możliwości rozwoju, *atrakcyjne wynagrodzenie, *pracę w Polsce, a w początkowej fazie – udział w zagranicznym projekcie w Szwajcarii.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-04
Wyświetlona: 7199 razy