XConcept: WebDeveloper poszukiwany do agencji interaktywnej

praca it: etat dla XConcept / Warszawa

Tagi: php css

Dynamicznie rozwijająca się agencja marketingu zintegrowanego obsługująca największe na rynku marki, poszukuje nietuzinkowych, przebojowych i głodnych sukcesu kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Tworzenie serwisów i aplikacji internetowych w oparciu o PHP/MySQL Tworzenie autorskich rozwiązań CMS do serwisów internetowych Tworzenie aplikacji z wykorzystaniem zewnętrznych API Utrzymywanie istniejących aplikacji webowych oraz stron internetowych

Wymagania:

Co najmniej dwa lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych i aplikacji webowych (preferowane projekty o charakterze promocyjnym i reklamowym) Bardzo dobra znajomość PHP (strukturalnie oraz obiektowo), XHTML, CSS Dobra znajomość JavaScript (jQuery, Ajax), MySQL (formułowanie optymalnych zapytań) Znajomość notacji UML Znajomość standardów i dobrych praktyk związanych z dostępnością i kompatybilnością stron internetowych, Umiejętność tworzenia aplikacji dla Facebook Dobra organizacja kodu i komentarzy Sumienność i samodzielność Znajomość technologii Python, Ruby on Rails będzie dodatkowym atutem. Doświadczenie poparte port folio, prosimy o dołączenie linku/pliku

Oferujemy:

Pracę w młodym, otwartym i dynamicznym zespole Obsługę największych marek / klientów na rynku i pracę na nowatorskich projektach Rozwój zawodowy i finansowy oraz realizację własnych pomysłów Wysoką kulturę pracy oraz inspirujących przełożonych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-27
Wyświetlona: 4620 razy