Programista .NET

Tagi: net episerver programowanie asp c#

Kogo szukamy…

Doświadczonego specjalisty .NET zdolnego do samodzielnej i efektywnej pracy nad zaawansowanymi projektami dla wymagających i prestiżowych międzynarodowych klientów.

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wspomaganie osób zaangażowanych w projekt,
  • konsultowanie i doradzanie członkom zespołu,
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
  • kontrolowanie rezultatów pracy – zapewnienie sprawnego przebiegu projektu.

Wymagania:

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim,
  • znajomość Microsoft .NET development,
  • znajomość ASP.NET, 2.0, 3.0, 4.0,
  • umiejętność programowania C#,
  • znajomość bibliotek klas .NET,
  • znajomość Microsoft Visual Studio IDE,
  • znajomość XML (web service XML, XML Schemas i WSDL, XML Databinding in .NET),
  • doświadczenie w zarządzaniu budową korporacyjnych systemów zarządzania treścią,
  • doświadczenie w integracji systemów CMS i innych typu Back-Office,
  • znajomość unit testing (NUnit i Testing Driven Development),
  • znajomość systemów kontroli wersji (zwłaszcza Subversion),
  • znajomość baz danych (ANSI SQL, Transact-SQL),
  • znajomość standardów webowych (HTML i XHTML JavaScript i AJAX, Accessibility i WCAG 1.0 i 2.0).

Znajomość EPiServer CMS oraz posiadanie certyfikatów EPiServer Certified Developer, a także certyfikatów Microsoft: MCP, MCAD, MCSD lub MCPD będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy

  • pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach,
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zagraniczne szkolenia,
  • unikalnie dobrą atmosferę w pracy i po godzinach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-26
Wyświetlona: 13571 razy