Senior Frontend (Angular) Developer

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Angular 6 Javascript TypeScript SOA UML BPMN

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu HTML, CSS, JS
Doświadczenie w projektowaniu architektury rozwiązań IT
Doskonała znajomość Angular
Bardzo dobra znajomość zagadnień SOA
Znajomość przynajmniej jednego framework JS do budowania aplikacji frontend
Praktyczna znajomość GIT
Znajomość wzorców projektowych
Praktyczna znajomość aktualnych zasad SEO
Praktyczna znajomość różnic pomiędzy przeglądarkami desktop i mobile
Praktyczna umiejętność pisania szablonów email
Doświadczenie w tworzeniu architektury dużych systemów IT (poparte konkretnymi projektami)
Duża sprawność w wypracowywaniu dokumentacji koncepcyjnej i projektowej
Doskonała znajomość UML, BPMN
Pogłębiona praktyczna wiedza na temat obecnych technologii i nowych trendów w wybranych obszarach IT: integracja, portale internetowe, usługi cyfrowe
Praktyczna wiedza i doświadczenie we wdrażaniu technologii ESB oraz ich integracji w popularnych technologiach integracyjnych
Mile widziane doświadczenie w projektach realizowanych metodą zwinną
Mile widziana znajomość zagadnień związanych z administracją publiczną

Kluczowe zadania:

Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji
front-endowych
Projektowanie architektury obszarów i rozwiązań w organizacji zgodnie z przyjętą strategią
Zgłaszanie inicjatyw w zakresie poprawy jakości rozwiązań
Konsultacje na potrzeby realizowanych projektów
Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
Praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review
Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)
Wykonywanie code review na pull-requestach
Aktywny udział w wewnątrzzespołowej wymianie wiedzy

Kilka słów o projekcie:

Realizacja projektu z sektora publicznego opartego na tworzeniu systemów, które będą wspierały wszystkich obywateli.

Informujemy, że skontaktujemy się tyko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.
Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-04-15
Wyświetlona: 6270 razy