Java Developer

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Java Kotlin Maven SQL Git Spring Hibernate

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 13-letnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

Min. 2 letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania i architektury systemów
Doświadczenie projektowe w budowaniu rozwiązań IT w oparciu m.in. o: Java 8-12, Scala, Kotlin, Groovy, Go, Python, Spring, Reactive Programming, Spark, Hadoop, Mesos, TensorFlow
Praktyczna znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
Znajomość narzędzi Maven/Gradle/Git/SVN
Doświadczenie pracy w metodologii Scrum/Kanban
Umiejętność projektowania i pisania kodu źródłowego systemu istniejącego lub tworzonego od podstaw
Znajomość języka angielskiego

Kluczowe zadania:

Projektowanie, tworzenie, modyfikacja oraz optymalizacja systemów aplikacyjnych
Projektowanie i implementacja baz danych na potrzeby tworzonych i rozwijanych systemów aplikacyjnych
Tworzenie dokumentacji technicznej do systemów aplikacyjnych
Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w organizacji
Przeprowadzanie Code review, Continuous Integration, Domain Driven Design, Test Driven Development, Pair Programming

Kilka słów o projekcie:

Projekt realizowany dla platformy sprzedażowej wykorzystywanej przez miliony klientów. Praca oparta o różne moduły systemu (logistyki, płatności, reklamy), tworząc nowe mikroserwisy oraz rozwijając istniejące. Z technicznego punktu widzenia platforma jest silnie heterogenicznym rozwiązaniem wykorzystującym różne technologie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-10-14
Wyświetlona: 6872 razy