Project Manager [8k netto]

praca it: etat dla Dev and Deliver / Kraków

Tagi: Project Manager

Co oferujemy?
- elastyczny czas pracy
- zarobki na poziomie 4000 – 8000 netto
- ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony i odpowiednio wynagrodzony,
- możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze,
- współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,
- pracę w siedzibie firmy w Krakowie

Zadania:
- zarządzanie projektami i produkcją oprogramowania,
- kierowanie zespołem projektowym,
- tworzenie ofert oraz kosztorysów projektów,
- budowanie relacji z klientem.

Czego wymagamy?
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, – wiedzy w zakresie standardów projektowania serwisów internetowych oraz aplikacji mobilnych,
- zaangażowania, sumienności, komunikatywności i odpowiedzialności,
- podstawowej znajomości metod produkcji oprogramowania.

Dodatkowym atutem będzie dla nas:
- znajomość technik wytwarzania oprogramowania (Agile, Scrum),
- znajomość systemów do zarządzania projektami informatycznymi,
- znajomość języka niemieckiego
- znajomość języka fińskiego
- znajomość języka szwedzkiego
- znajomość języka ukraińskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-06-28
Wyświetlona: 5746 razy