Poszukiwany Graphic Designer

praca it: etat dla Agencja iArt / Częstochowa

Tagi: grafika webdesign ux designer adobe

Agencja iArt – na rynku niemalże od początków Internetu w Polsce. Zrealizowaliśmy już ponad 600 serwisów www. Pracowaliśmy dla niezliczonej ilości przedsiębiorców, banków, uczelni a nawet sądów i prokuratur. Mimo 18 lat doświadczenia wciąż jesteśmy entuzjastami Internetu.

Oferta pracy: Graphic Designer

Szukasz:
- nowych doświadczeń zawodowych?
- fajnych projektów?
- przyjaznej atmosfery?

Mamy dla ciebie zadania:
- tworzenie grafik wektorowych,
- tworzenie projektów stron internetowych,
- projektowanie marketingowych materiałów graficznych,
- opracowywanie identyfikacji wizualnych, w tym logotypów i ikon,
- tworzenie kreatywnych materiałów na potrzeby kampanii w social media.

Możesz pracować zdalnie lub w biurze (Częstochowa) – do wyboru.

Potrzebujemy:
- obeznania w możliwościach programów i narzędzi graficznych,
- znajomości trendów w grafice użytkowej,
- dużego wyczucia artystycznego.

Liczymy na:
- umiejętność spojrzenia przez perspektywę klienta,
- odwagę, inicjatywę i innowacyjność w kreacji,
- rzetelność, wytrwałość i terminowość.

Przyda się też:
- portfolio,
- podstawowa znajomość zagadnień UX,
- skuteczna organizacja pracy,
- pozytywne podejście do zadań i problemów.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
w (podobno) fajnym zespole
- możliwość realizacji fajnych projektów (naprawdę)

Jak składać oferty pracy
Na zgłoszenia czekamy do 18-ego marca pod adresem .

Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!
Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-03-13
Wyświetlona: 186 razy