iOS Developer – Warszawa – 9-17tys. zł netto/msc – B2B

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: ios developer swift git xcode

Dla dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT poszukujemy kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów do współpracy w charakterze:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• projektowanie i rozwój aplikacji na platformę iOS,
• realizowanie projektów w oparciu o Scrum,

Oczekiwania:
• minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformę iOS,
• znajomość języka Swift 3.0+
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla iPhone / iPad / iWatch,
• znajomość środowiska Xcode,
• znajomość GIT,
• dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• znajomość JIRA
• znajomość kryptografii,
• doświadczenie w pracy w SCRUMie,
• doświadczenie z Continous Integration,
• znajomość Fastlane,
• znajomość CocoaPods.

Oferujemy:
• jasne standardy programowania,
• pracę w zgranym i ambitnym zespole specjalistów,
• wynagrodzenie 9000-17000 netto,
• współpraca B2B,
• prywatną opiekę medyczną,
• kartę sportową

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające w/w warunki prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@findstaff.pl – tytuł wiadomości „iOS Developer – Warszawa”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-02-04
Wyświetlona: 8749 razy