Programista Testów Automatycznych

praca it: etat dla Britenet / Lublin

Tagi: Tester Selenium Java JMeter

Tester Automatyzujący!

Nasza oferta:

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Nasze oczekiwania:

4-letnie doświadczenie, w roli testera oprogramowania (testy manualne, regresyjne, automatyzacja testów, udział w procesie testów akceptacyjnych oprogramowania)
Minimum roczne doświadczenie w automatyzacji testów z wykorzystaniem Selenium
Umiejętność pisania testów jednostkowych z wykorzystaniem java i groovy
Doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych w ramach projektu prowadzonego zgodnie z metodyką Scrum
Doświadczenie w pisaniu testów E2E w ramach co najmniej jednego projektu informatycznego
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej efektywne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną
Umiejętność analitycznego myślenia
Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Kluczowe zadania:

Tworzenie i wykonanie przypadków testowych
Projektowanie i rozwój skryptów do automatyzacji
Przygotowanie danych testowych
Przygotowanie raportu z przeprowadzonych testów
Współpraca z zespołami developerskimi, komunikacja w języku angielskim z zespołami z zagranicy

Kilka słów o projekcie:

Projekt skupi się na włączaniu innowacyjnych i społecznie potrzebnych kwalifikacji do systemu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:rekrutacja@britenet.com.pl

Informujemy, że skonatktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-01-08
Wyświetlona: 7218 razy