Młodszy programista PHP – Warszawa – 4000-5500zł netto/msc

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: młodszy php php MySQL HTML5 CSS3

Do Firmy Naszego Klienta, której siedziba mieści się w Warszawie, poszukujemy młodszego specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Pisanie nowo tworzonych aplikacji internetowych
• Kodowanie stron, sklepów i serwisów internetowych

Wymagania:
• Minimum pół roku doświadczenia przy pracy z frameworkiem Symfony/Silex
• Znajomość języka PHP, umożliwiająca samodzielne tworzenie aplikacji oraz rozwiązywanie problemów
• Znajomość baz danych MySQL
• Dobra znajomość technologii HTML5, CSS3
• Dobra znajomość Javascript + jQuery (podstawowe animacje i skrypty wykorzystywane na codzień przy serwisach i aplikacjach internetowych).
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT
• Obsługa serwerów Linuxowych

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 4000-5500zł netto/msc w oparciu o wybraną formę współpracy (umowa o pracę lub B2B) – pełen etat
• Duży zakres samodzielności oraz pracę przy ciekawych projektach
• Rozwój osobisty i szkolenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające w/w warunki prosimy o przesłanie CV rekrutacja@findstaff.pl – tytuł wiadomości „Młodszy PHP, Warszawa”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-12-18
Wyświetlona: 8429 razy