Junior FrontEnd Developer eFirst Asia - 2800 - 3500 Brutto

praca it: etat dla eFirst Asia / Warszawa

Tagi: Front End Dev Warszawa PHP

Efirst Asia jest jednym z liderów Południowo – Wschodnio Azjatyckiego rynku eCommerce. Obsługujemy cały proces sprzedaży, produktów health and beauty, od kreacji po dostarczenie produktu końcowemu klientowi na trzech rynkach: Indonezyjskim, Tajskim i Wietnamskim. Nasze biura operacyjne w Jakarcie, Bangkoku i Ho Chi Minh wspierane są przez ciągle rozszerzający się team marketingowy w Warszawie. W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Junio FrontEnd Developera.

Nasze oczekiwania:

- wcześniejsze doświadczenie jako FrontDev
- podstawy frontu (HTML / CSS / JavaScript / PHP)
- znajomość zagadnień i procesów optymalizacji stron
- podstawowa znajomość Photoshop
- Komunikatywny angielski
- wielozadaniowość, zarządzanie wieloma zadaniami w jednym momencie

Zakres obowiązków:

- cięcie szablonów z PSD do html, stylowanie
- kodowanie stron typu landing page w technologiach frontendowych
- optymalizacja bieżących rozwiązań z naciskiem na page speed
- przygotowywanie tekstu do tłumaczenia
- bieżący nadzór nad poprawnością wyświetlania stron
- aktualizacja treści
- benchmarking stron z liderami rynku

Oferujemy:

- rozwijającą pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie – liderze performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej
- dużą samodzielność i zaufanie
- atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami
- elastyczny czas pracy w komfortowym biurze w centrum miasta (ul. Piękna)
- prywatną opiekę medyczną
- młody zespół i partnerską atmosferę

KIM JESTEŚMY?
Efirst Asia jest spółka zajmującą się eCommerce na terenie Azji Południowo – Wschodniej. Specjalizujemy się w przygotowaniu nowych marek z sektora health and beauty, kreowaniu ich wizerunku, a następnie sprzedaży. Zajmujemy się ich rejestracją u narodowych regulatorów, dostarczaniem produktu, obsługą klienta, telesprzedażą, dostarczeniem, aż po egzekucję płatności. Nasz team to ludzie, którzy znają się na rzeczy i posiadają już wcześniejsze sukcesy w rozwijaniu marek w eComm. Dzięki naszemu doświadczeniu chcemy wykorzystać potencjał drzemiący w rynkach azjatyckich zajmując pozycję lidera w branży. Szukamy osób, które podzielają nasze podejście do biznesu, którą chcą osiągnąć więcej i mają do tego wiele zapału i energii.

Zarobki: 2800 – 3500 PLN brutto

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-16
Wyświetlona: 5351 razy