Art Director (2D Slots Games)

praca it: etat dla IT Rekruter / Łódź

Tagi: spine photoshop

Firma IT specjalizująca się w tworzeniu nowoczesnych projektów internetowych dla międzynarodowych klientów. W związku z rozwojem i poszerzeniem działalności poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

ART DIRECTOR (2D Slots Games)

Obowiązki:
-Tworzenie konceptów oraz dokumentacji technicznej
-Współpraca z zespołem rysowników, grafików, muzyków, programistów oraz innymi osobami decyzyjnymi.
-Koordynowanie i raportowanie prac w zakresie merytorycznym

Oczekujemy:
-Co najmniej kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-Umiejętności projektowania materiałów graficznych
-Umiejętności tworzenia koncepcji dla rysowników oraz animatorów
-Umiejętności koncepcyjnego, twórczego myślenia w ramach współczesnych trendów
-Umiejętności tworzenia kreatywnych konceptów długoterminowych
-Umiejętność poszukiwania zasobów ludzkich na potrzeby projektu
-Nastawienia na rozwiązywanie problemów
-Znajomość języka angielskiego (międzynarodowy zespół)

Dodatkowymi atutami będą:
-Doświadczenie w zakresie projektowania gier typu Video Slots
-Doświadczenie w animacji 2D oraz grafice 2D
-Znajomośc opragromowania Photoshop, Spine , After Effects

Oferujemy:
-Pracę w nowoczesnej firmie w młodym kreatywnym zespole
-Pracę z ludźmi, którzy kochają, to co robią
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość pracy zdalnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-05-24
Wyświetlona: 7313 razy