Junior Network Engineer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: LAN WLAN

Opis stanowiska:

Przeprowadzanie audytów sieciowych/bezpieczeństwa;
Przygotowywanie dokumentacji;
Realizacja wdrożeń informatycznych (systemy sieciowe);
Realizowanie zleceń serwisowych;
Wsparcie działu handlowego w działaniach presales.

Oczekiwania:
- Zainteresowanie tematyką sieci komputerowych lub/i bezpieczeństwa;
- Absolwent lub student ostatnich lat na kierunku Informatyka, bądź pokrewnych;
- Znajomość urządzeń LAN/WLAN dowolnego producenta;
- Wiedza z zakresu infrastruktury sprzętowej wykorzystywanej w środowiskach sieciowych;
- Umiejętność pracy zespołowej;
- Zaangażowanie w wykonywanie obowiązki.

Mile widziane:
- Doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku.

Klient oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności + system premiowy;
- Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony;
- Przyjazną atmosferę;
- Wysokiej klasy sprzęt;
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu (Inżynier – Starszy Inżynier – Architekt Systemowy – Kierownik Projektu);
- Udział w interesujących i rozwijających projektach;
- Prywatną opiekę medyczną.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-08
Wyświetlona: 4190 razy