PHP Developer

praca it: etat dla Lobo HR / Bielsko Biała

Tagi: PHP Programista

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem efektywnych i użytecznych rozwiązań webowych, eCommerce, szukamy osób na stanowisko:

Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów w nowoczesnych technologiach, praca dla software house.

Wymagania:

  • Min. 2 lata komercyjnego doświadczenia.
  • Bardzo dobra znajomość Symfony lub Laravel.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień optymalizacji i skalowalności aplikacji internetowych (HA, struktury redundantne, cache’owanie etc.).
  • Dobra znajomość obszarów takich jak: bezpieczeństwo aplikacji webowych (standardy OWASP), tworzenie kompletnych platform.
  • Znajomość technologii frontendowych (HTML/CSS/JavaScript/jQuery) w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się w kodzie.
  • Bardzo dobra znajomość mechanizmów tworzenia API.
  • Biegła znajomość relacyjnych baz danych.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość GIT.
  • Dobra lub podstawowa znajomość usług serwerowych oraz administracji systemami Linux (na potrzeby obsługi powdrożeniowej produktów, analizy problemów itd.).
  • Komunikatywność i umiejętność specyfikowania, a także dokumentowania wykonanych prac.
  • Duża otwartość, poczucie humoru i chęć rozwoju własnych umiejętności, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Nasz klient oferuje:

  • Współpracę B2B lub umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość regularnej pracy zdalnej.
  • Nieograniczony dostęp do zasobów MAPT.
  • Liberalną politykę urlopową.
  • Kartę Multisport.
  • Pakiet medyczny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-03
Wyświetlona: 7807 razy