С++ Software Developer (Łódź/Warszawa/Zdalnie)

praca it: etat dla IT Rekruter / Łódź

Tagi: c++ SQL HTTP PostgreSQL Linux Windows

Producent autonomicznych systemów POS poszukuje kandydatów do pracy przy rozwijaniu nowoczesnych funkcjonalności backendowych dla klientów pochodzących z EU

- średniozaawansowana znajomość c++ (c++11, c++14)
- postawowa znajomość baz danych SQL (np. PostgreSQL, SqLite)
- znajomość zagadnień sieciowych (TCP, HTTP itp.)
- znajomość dowolnego wieloplatformowego frameworka do tworzenia aplikacji (np. Ultimate++, QT)

Mile widziane:
- doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów embedded
- doświadczenie w niskopoziomowej komunikacji z perfyferiami USB

Zakres obowiązków:
- tworzenie i utrzymanie oprogramowania dla systemów Linux, Windows
- tworzenie bibliotek do komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi (drukarki termiczne, ekrany dotykowe, czytniki kart itp)
- tworzenie bibliotek do komunikacji sieciowej

Oferujemy:
- Współpraca B2B
- Atrakcyjne wynagrodzenie 9000-12000 netto miesięcznie
- Bogaty pakiet socjalny
- Praca zdalna lub w biurze Łódź/Warszawa

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-29
Wyświetlona: 9472 razy