Grafik DTP

praca it: etat dla PromoAgency / Kraków

Tagi: Grafik BTL Adobe

PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek, wyspecjalizowanych w różnych obszarach branży marketingowej, od budowy stron i aplikacji, przez realizację kampanii zasięgowych i wizerunkowych, aż po druk materiałów marketingowych i organizację eventów. Każda spółka posiada dedykowany zespół ekspertów, odrębne kierownictwo oraz indywidualną strategię rozwoju. Jednocześnie tworzymy jeden potężny organizm, który stworzony został z myślą o realizacji największych i najbardziej wymagających projektów marketingowych.

Dla naszej spółki PromoAgency, która specjalizuje się w kampaniach sprzedażowych, zasięgowych i wizerunkowych poszukujemy osoby na stanowisko Grafik DTP.

Grafik DTP

Zakres obowiązków:

Projektowanie i przygotowywanie materiałów reklamowych do druku (gazetki, ulotki, reklamy prasowe, materiały POS itp)
Sprawdzanie poprawności przygotowania plików do druku
Retusz oraz korekcje barwne

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku grafika DTP
Bardzo dobra znajomość programów Adobe Indesign / Adobe Illustrator / Adobe Photoshop i Acrobat
Praktyczne doświadczenie w przygotowaniu do druku materiałów BTL i ATL
Bardzo dobra znajomość zagadnień DTP, zasad typografii i składu publikacji
Bardzo dobra organizacja pracy
Kreatywność oraz poczucie estetyki
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pod presją czasu
Solidność, odpowiedzialność, terminowość oraz dokładność
Adaptacja projektów graficznych na potrzeby kampanii online

Oferujemy:

Pracę w agencji reklamowej o stabilnej, ale ciągle rosnącej pozycji rynkowej
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość udziału w ciekawych projektach
Współpracę z młodym, kreatywnym zespołem

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-01
Wyświetlona: 4361 razy