Web Developer

praca it: etat dla Equani R&D Poland Sp. z o.o. / Lublin

Tagi: Web Developer PHP MySQL JavaScript

Witamy

Jesteśmy amerykańską firmą otwierającą od Września w Lublinie oddział badania i rozwoju.

Zajmujemy się tworzeniem na rynek amerykański prototypów zaawansowanej elektroniki oraz software’u niskopoziomowego (sterowniki) oraz wysokopoziomowego (panele administracyjne w wersji web/mobile) w branży IoT.

Poszukujemy doświadczonego Web Developer’a w pełnym wymiarze godzin.

Decydującym czynnikiem jest Twoje portfolio oraz CV, a także rozmowa kwalifikacyjna przez telefon, a poźniej osobiście w Lublinie.

Nasze wymagania:
- bardzo dobra znajomość tematyki programowania Front-End oraz Back-End dla stron internetowych oraz stron mobilnych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość najnowszych trendów z zakresu Front-End’u oraz Back-End’u
- bardzo dobra znajomość PHP, MySQL, JavaScript, CSS, HTML, HTML5 (znajomość innych języków programowania Front-End oraz Back-End będzie atutem)
- nieustanna chęć rozwoju
- znajomość Objective C (iOS Apps) oraz Java (Android Apps) będzie bardzo dużym atutem

Twoje obowiązki:
- Programowanie paneli administracyjnych oraz stron mobilnych do różnorodnych urządzeń w branży IoT w USA
- wspieranie mniej doświadczonych programistów
- dostarczanie projektów na czas

Co oferujemy:
- prace w bardzo interesującym i zróżnicowanym zespole osób (hardware, software, design, strategy itd.)
- możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (nasze projekty są wykonywane WYŁĄCZNIE na rynek amerykański co daje możliwośćc wszechstronnego rozwoju, ze względu na dużo większe potrzeby na rynku amerykańskim niż na rynku europejskim, a w tym polskim)
- możliwość potencjalnego podróżowania do NYC oraz Los Angeles (do naszych biur sprzedażowych)
- bardzo dobre zarobki

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-21
Wyświetlona: 8408 razy