Praca w dziale sprzedaży

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Niemiecki telesprzedaż IT sprzedaż specjalista

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu dołącz do nas!
Britenet to ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 350 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.
Dwukrotnie zdobyliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce według badania AudIT Computerworld – TNS 2015 oraz 2016.
Zobacz co się u nas dzieje na:
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży z j. niemieckim
Lokalizacja: Warszawa lub Lublin

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie danych kontaktowych klientów na rynku niemieckim
• Umawianie spotkań z potencjalnymi klientami
• Przekazywanie kontaktów zainteresowanych klientów do Sales Manager’a
• Dobieranie najlepszych narzędzi i działań w pracy
• Analiza indywidualnych potrzeb klienta i branży
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Nasze oczekiwania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenia w pracy w telesprzedaży lub telemarketingu
• Komunikatywność
• Kreatywność, samodzielność
• Mile widziane doświadczenie w budowaniu bazy klientów
Co oferujemy:
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieci
ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-03
Wyświetlona: 4049 razy