Senior Front End Developer

praca it: etat dla New-Invest / Lublin

Tagi: Front End HTML CSS Java Script TypeScript

Dla naszego Klienta, który jest polską Firmą z siedzibą m.in. w Warszawie i Lublinie, który od ponad 20 lat prężnie działa na rynku IT funkcjonując na globalną skalę, poszukuję Specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Wynagrodzenie: Umowa o pracę – 10 tys. PLN brutto, Umowa B2B – ok. 10 tys. PLN

Opis stanowiska:
Tworzenie interfejsów webowych,
Praca twórcza do utrzymania dotychczasowych projektów w proporcji 80/20,
Praca z responsywnymi interfejsami użytkownika,
Wpływ na stosowane technologie oraz szukanie nowych rozwiązań dla projektów,
Pełnienie roli team leadera dla małych zespołów,
Sprawowanie roli mentora dla młodszych członków zespołu,
Udział w inicjatywach usprawniających wytwarzanie oprogramowania.

Wymagania:
Główne wymagania:
Około 3-letnie doświadczenie w budowie webowych interfejsów użytkownika,
Dobra znajomość HTML, CSS, Java Script i TypeScript,
Znajomość frameworków Angular 1.x (poparta udziałem w projektach) i Angular 2.x lub React,
Znajomość narzędzi developerskich takich jak SASS, Less, WebPack lub Gulp, oraz narzędzie służących do testowania Jasmine i Karma,
Znajomość podstaw UX oraz UML,
Doświadczenie w projektach prowadzonych w oparciu o SCRUM.

Mile widziane kompetencje:
Znajomość baz danych RDBMS i NoSQL,
Doświadczenie w tworzenie komponentów serwerowych w Java lub NodeJS,
Doświadczenie w budowie web-owych aplikacji mobilnych dla iOS, Android.

Dodatkowe profity:
20 dni płatnego urlopu w ramach umowy B2B,
Parking bezpośrednio pod Firmą,
Możliwa częściowa praca zdalna (do indywidualnego ustalenia wg potrzeb),
Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy do godziny 10:00),
Długoterminowa współpraca,
Karta Multisport,
Dofinansowania do kursów i certyfikatów,
Pozytywna atmosfera.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-03
Wyświetlona: 7869 razy