Asystent Kierownika (PMO)

praca it: etat dla Sii Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: PMO asystent Agile Prince 2 Excel

Obowiązki:
- Wspieranie kadry menadżerskiej przy realizacji projektów
- Organizowanie i protokołowanie spotkań projektowych
- Zarządzanie i administracja dokumentacją projektową
- Pozyskiwanie danych, przygotowanie raportów, analiz, prezentacji, notatek ze spotkań oraz innych dokumentów prowadzonych w ramach projektów
- Monitorowanie realizacji projektów zgodnie z ustalonymi harmonogramami
- Przygotowywanie prezentacji dla kadry menadżerskiej
- Wsparcie w realizacji bieżących zadań

Wymagania:
- Student/ka IV, V roku studiów
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Mile widziana znajomość metodyk zarządzania projektami (Prince 2, Agile)
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym arkusza Excel
- Doskonałe zdolności organizacyjne i analityczne
- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Ciekawe projekty realizowane w nowych technologiach i w różnorodnych branżach (bankowość, telekomunikacja, farmaceutyka)
- Dołączenie do Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, wyróżnionego nagrodami Great Place to Work oraz Computerworld AudIT
- Biuro Sii w dogodnej lokalizacji
- Niepowtarzalną atmosferę pracy – sprawdź sam! – mnóstwo imprez integracyjnych oraz rodzinnych, grupy zainteresowań: sportowe, gry planszowe, koło fotograficzne, bilard

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-26
Wyświetlona: 4013 razy