Młodszy Specjalista IT

praca it: etat dla IT hunters / Głubczyce

Tagi: IT administracja sieci serwis

IT hunters dla swojego Klienta – grupy firm z branży przemysłowej mającej swoje oddziały w całej Polsce, poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista IT

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, ewidencjonowanie i analiza zgłoszeń serwisowych i zamówień przekazywanych do Działu IT oraz koordynowanie prac związanych z przekazywaniem zgłoszeń i zamówień do drugiej linii wsparcia
  • nadzór i bieżąca kontrola sprzętu komputerowego w zakresie zgodności programów z posiadanymi licencjami
  • nadzór nad sprzętem teleinformatycznym
  • prowadzenie spraw związanych z serwisową/po serwisową konserwacją/naprawą sprzętu komputerowego
  • wsparcie techniczne dla użytkowników sprzętu i aplikacji
  • nadzór nad istniejącą strukturą sieci LAN i WAN
  • wdrażanie procedur IT i polityki bezpieczeństwa IT w spółkach Grupy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie jako technik/serwisant sprzętu informatycznego
  • doświadczenie w administrowaniu i serwisie systemów i sprzętu IT
  • znajomość konfiguracji sprzętu
  • administrowanie serwerami MS i NAS
  • administrowanie sprzętem i systemami IT
  • znajomość zasad licencjonowania Microsoft
  • prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkolenia branżowe
  • Możliwość uzyskania atrakcyjnej premii rocznej
  • Szkolenia z języka angielskiego
  • Możliwość awansu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-13
Wyświetlona: 3883 razy