Projektant Aplikacji

praca it: etat dla PGB Human Resources / Łódź

Tagi: C# NET SQL

Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla jednego ze swoich kluczowych klientów, który zajmuje się produkcją zaworów i siłowników pneumatycznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź

Opis stanowiska:
- Tworzenie i rozwój aplikacji wspomagających zarządzanie procesów produkcyjnych,
- Administrowanie oraz wdrażanie aplikacji,
- Aktywny udział w spotkaniach zespołowych,
- Tworzenie i integracja systemów informatycznych,
- Rozwój oprogramowania.

Wymagania:
- Doświadczenie w programowaniu w języku C#,
- Znajomość pakietu MS Office, Microsoft.NET, Microsoft SQL Server i T-SQL ,
- Znajomość systemów Microsoft Windows i Microsoft Windows Server,
- Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • Znajomość Visual Basic, Visual Basic.NET
  • Sieci LAN/VAN
  • Sharepoint, BI
  • Doświadczenie pracy w zakładach produkcyjnych oraz referencje.

Klient oferuje:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia (do 9.000 brutto UoP),
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Wsparcie nowych osób w celu wdrożenia w struktury firmy (3 miesięczny okres adaptacji),
- Szereg szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych umożliwiających podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- Dofinansowanie do Multisport’a oraz pakiet medyczny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-07
Wyświetlona: 7764 razy