Junior Windows IT Administrator / staż

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: administrator Azure Microsoft cloud SQL

Firma IT z Wrocławia oferująca usługi i produkty IT klientom biznesowym poszukuje kandydatów oraz kandydatek do pracy / stażu na stanowisku Junior Windows IT Administrator. Szukamy osób z silną motywacją do pracy i chęcią rozwoju w obszarze IT / najlepiej Microsoft Serwer / Azure Cloud.

Obowiązki:
- Konfiguracja, wdrożenia, administracja, monitorowanie i wsparcie usług Azure Cloud i aplikacji Microsoft
- Monitoring zautomatyzowanych rozwiązań skryptowych wspomagających zadania administracyjne,
- Wdrażanie rozwiązań dedykowanych (of the box)
- Utrzymywanie działania usług Microsoft Cloud (WINDOWS Servers, Windows SQL Servers, DNS, DHCP, ADS, ADFS Proxy, etc)
- Zarządzanie usługami i aplikacjami Office 365 and Azure Cloud

Oczekujemy:
- Chęć rozwoju w dziedzinie administracji Windows Serwer i Microsoft Cloud Services jako Inżynier Systemowy Microsoft Server – Azure
- Wykształcenie techniczne informatyczne średnie, mile widziane wyższe lub
certyfikaty MCSE/MCSA (lub chęć do przejścia szkoleń certyfikujących)
- Mile widziane doświadczenie w zakresie administracji IT w sieciach LAN opartych na Windows Serwer 2008 – 2012
- Wiedza o Windows Azure Platform, Computing (Web and Worker Roles), Caching, Service Bus, Storage services (table storage, blob storage, Drives), Scaling lub praktyka w w/w specjalizacjach (mile widziana)
- Mile widziane doświadczenie z Windows Azure Technologies (CDN, ACS, Notification services, SQL Azure, Traffic Manager)
- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu Active Directory, WinOS performance tuning, DNS/DHCP Windows Operating Servers & Microsoft IIS Web servers
- Zrozumienie specyfiki skalowalności sieci i systemów (rozproszone działanie systemów), zrozumienie strategii rozproszonych architektur IT dotyczących fault recovery, update domains
- Chęć do zdobycia wiedzy administracyjnej dotyczącej Cloud Computing, IAAS, PaaS, SaaS, Cloud Design Patterns
- Praktyka w pisaniu skryptów automatyzujących zadania, serwer management i auto scaling, znajomość PowerShell będzie atutem

Oferujemy:
- Pracę na południu Wrocławia / Oporów / Bielany
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
- Wynagrodzenie stałe + premia (związana z wdrożeniami)
- Niezbędne narzędzia pracy
- Pakiet szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-05
Wyświetlona: 4170 razy