IT sales manager

praca it: etat dla v-jet group / Warszawa

Tagi: IT sales manager

Sales manager

Etat + % od kontraktu
MIASTO: Warszawa
Rodzaj zatrudnienia: pełny etat
Wymagania: Doświadczenie zawodowe od 1 roku, wykształcenie wyższe

OPIS STANOWISKA
Firma v-jet group specjalizuje się na web- oraz mobile-opracowywaniu (outsorce and startup).

Zaczynając od 2013 roku, dążymy do realizacji najbardziej ambitnych, kreatywnych oraz innowacyjnych idei.
Nasza firma ciągle się rozwija i rośnie, z tego powodu szukamy nastawionych na osiągnięcie celu, żarliwych i utalentowanych fachowców, żeby dołączyć do naszego zespołu.
W tym czasie firma v-jet poszukuje sales manegera.

Obowiązki:
• generowanie leadów
• prezentowanie projektów i ofert
• opracowanie dokumentów
• zawarcie umów
• praca z serwisami społecznościowymi
• praca z freelancer giełdami
• komunikowanie z klientem na każdym etapie
• korzystanie ze skutecznych narzędzi marketingowych
• zarządzanie procesem pracy nad digital-projektami (od uzyskanie brief do przekazania projektu)
• prowadzenie raportów i sprawozdań projektów

Niezbędne umiejętności:
• od 1 roku w IT-sprzedaży
• znajomość Inbound-marketingu
• rozumienie podstaw SEO, SMM
• rozumienie branży IT
• znajomość różnych technik sprzedaży

Cechy indywidualne:
• znajomość języka angielskiego na poziomie upper intermediate (pisemny i ustny) i wyżej
• poprawna mowa zarówno pisana jak i ustna
• znajomość praktyczna techniki roboty z zaprzeczaniami
• skierowanie na rezultat
• wysoka samoorganizacja i systematyczność
• dobre umiejętności komunikatywne
• proaktywność

Natomiast oferujemy:
• pracę na wysokim poziomie, ciekawe projekty
• możliwość brać udział w organizacji procesu
• dobra możliwość awansu
• stabilny wzrost kompensacji na podstawie osobistych osiągnięć
• możliwość pracy nad własnymi pomysłami
• udział w konferencjach i szkoleniach
• młody zespół o jedynym celu
• życzliwa atmosfera
• pakiet socjalny
• czas pracy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-08
Wyświetlona: 4449 razy