Senior System Administrator

praca it: etat dla GameDesire Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Linux MySQL Apache Python

Szukamy Senior Administratora, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze zespół Operations. Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Twoje zadania

  • Administracja systemami operacyjnymi Linux (w szczególności Redhat)
  • Wsparcie dla zespołu programistów
  • Nadzór i monitorowanie usług
  • Rozwiązywanie problemów sieciowych i serwerowych

Wymagane skille

  • Bardzo dobra znajomość systemów Red Hat
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów i dostarczania analiz
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (QEMU/KVM), docker
  • Znajomość serwerów baz danych (MySQL, PostgreSQL)
  • Znajomość programowania w językach skryptowych (bash, Perl, Python)
  • Umiejętność instalacji, konfiguracji i optymalizacji serwerów www (Apache,Nginx, Haproxy)
  • Umiejętność konfiguracji systemów monitoringu (nagios, ganglia )
  • Znajomość mechanizmów automatycznej konfiguracji (ansible, puppet)

Nagrody gwarantowane

  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Praca w stabilnej firmie, istniejącej na rynku od ponad 10 lat
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom i konferencjom
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport, bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-08
Wyświetlona: 4250 razy