Inżynier Systemowy ds. Bezpieczeństwa IT

praca it: etat dla Comarch SA / Kraków

Tagi: bezapieczeństwo lan security

Zakres obowiązków:

ocena zgodności proponowanych rozwiązań z istniejącymi politykami realizacja audytów bezpieczeństwa sieci z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi tworzenie i aktualizacja formalnych wymagań dotyczących sieci, systemów i aplikacji analiza zagadnień bezpieczeństwa IT opiniowanie i wdrożenie systemów bezpieczeństwa IT analiza monitorowanych zdarzeń obsługa incydentów naruszenia bezpieczeństwa

Wymagania:

wykształcenie wyższe z obszaru IT lub pokrewnego (mile widziani również studenci ostatnich lat z motywacją do rozwoju) zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa IT wiedza z zakresu zagadnień sieciowych (LAN) ogólna znajomość standardów i metodyk bezpieczeństwa IT (ISO 2700x, OWASP itp.) znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie dokumentacji dobrze rozwinięte umiejętności analityczne rzetelność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań posiadanie certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa lub zarządzania siecią będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą współpracę z doświadczonymi specjalistami możliwość specjalizacji w wybranych obszarach bezpieczeństwa informacji styczność z najnowszymi trendami w bezpieczeństwie informacji prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-09
Wyświetlona: 3946 razy