Project Manager Kraków

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Blue Paprica / Kraków

Tagi: Project manager zarządzanie projektami

Blue Paprica to agencja typu software house tworząca rozwiązania internetowe łączące kreację, strategię i zaawansowane technologie. Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe, sklepy, portale. Stawiamy na innowacyjność, najwyższą jakość pisanego kodu i profesjonalne podejście do programowania aplikacji internetowych. Jeśli chciałbyś pisać ciekawe, wymagające aplikacje, to może być ogłoszenie dla Ciebie.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy project managera z Krakowa.

Co oferujemy?

  • elastyczny czas pracy (cały etat),
  • ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony i odpowiednio wynagrodzony,
  • możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze,
  • współpracę z młodym, doświadczonym zespołem,
  • pracę w siedzibie firmy w Krakowie.

Zadania:

  • budowanie relacji z klientem,
  • zarządzanie projektami i produkcją oprogramowania,
  • kierowanie zespołem projektowym,
  • tworzenie ofert oraz kosztorysów projektów.

Czego wymagamy?

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedzy w zakresie standardów projektowania serwisów internetowych,
  • znajomości języka angielskiego (biegłe czytanie dokumentacji technicznej),
  • zaangażowania, sumienności, komunikatywności i odpowiedzialności,
  • podstawowej znajomości metod produkcji oprogramowania.

Dodatkowym atutem będzie dla nas:

  • znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania (Agile, Scrum),
  • znajomość systemów do zarządzania projektami informatycznymi.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-26
Wyświetlona: 4003 razy