Account Manager - branża IT – Warszawa

praca it: etat dla Find Staff / Warszawa

Tagi: sprzedaż handel branża IT oprogramowanie

Dla naszego Klienta Firmy działającej w sektorze IT z oddziałem na terenie Warszawy poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Account Manager – branża IT – Warszawa
Miejsce pracy : Warszawa

Zakres zadań:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ich bieżąca obsługa w zakresie rozwiązań informatycznych,
• dobór rozwiązań dla Klientów, doradztwo oraz nadzór nad realizacją projektu,
• sporządzanie raportów oraz udział w spotkaniach działu sprzedaży,
• sporządzanie ofert, prezentacja oraz negocjacja warunków współpracy.

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży
• doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz negocjacji
• łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• wynagrodzenie: podstawa 3000-5000 zł/netto + prowizja
• forma zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę
• niezbędne narzędzia do pracy
• pakiet szkoleń
• miłą atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-16
Wyświetlona: 7156 razy