Analityk Biznesowy - Warszawa (Metro politechnika)

praca it: etat dla Cryptomage / Warszawa

Tagi: analityk

Analityk Biznesowy – Warszawa (Metro politechnika)

Cryptomage SA jest nowoczesną firmą informatyczną, świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT, nastawioną na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, zarówno technologicznie jak i merytorycznie.

Zakres obowiązków:

Analiza wymagań klientów
Mapowanie wymagań klientów na rozwiązania funkcjonalne
Opracowywanie dokumentacji analitycznej
W dalszej perspektywie czasowej definiowanie funkcjonalności produktów własnych

Wymagania:

Doskonała umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
Doświadczenie zawodowe w branży IT min. 2 lata
Doświadczenie w pracy z klientem min. 2 lata
Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
Oferujemy:

Pracę w sprawnym zespole i w miłej atmosferze
Bezpośredni kontakt z klientem
Rozwijanie produktu flagowego firmy
Elastyczne godziny pracy
Dogodna lokzalicja (metro politechnika)
Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres: wojciech.rokita@cryptomage.io

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-16
Wyświetlona: 4142 razy