Stażysta Microsoft Office 365

praca it: etat dla NAV24 Sp. z o.o. / Bielsko Biała

Tagi: Konsultant ds Office 365 Specjalista Office 365 Office 365

Nie masz doświadczenia, a chcesz rozwijać się w obszarze najnowszych technologii IT? Dołącz do nowo utworzonego zespołu Office 365, w którym czekają ciekawe wyzwania, praca z doświadczonym zespołem, a przede wszystkim nieograniczone możliwości rozwoju. Sprawdź szczegóły!

Oferujemy:
• pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami Microsoft oraz z profesjonalnymi usługami IT
• udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
• jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i atrakcyjne możliwości rozwoju kompetencji
• pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
• dodatkowe benefity (w postaci karty Multisport oraz kursu angielskiego)
• zróżnicowane zadania związane z procesami biznesowymi oraz technicznymi aspektami wdrożeń rozwiązań
• kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
• stabilne warunki zatrudnienia po okresie próbnym
• uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
• niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:
• gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
• kreatywność, komunikatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
• wykształcenie techniczne / średnie / wyższe, preferowane informatyczne
• znajomość systemów Microsoft, a w szczególności Office 365

Zakres obowiązków:
• identyfikacja celów i wymagań biznesowych klienta oraz przekształcanie ich w propozycję rozwiązania
• obsługa obecnych oraz przyszłych klientów w zakresie Microsoft Office 365, tj.
- rozwój sprzedaży i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- obsługa zapytań ofertowych,
- doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania, w tym odpowiedniego licencjonowania,
- prowadzenie prezentacji produktowej on-line
• konfiguracja usług chmurowych (w tym Office 365, Azure) i aplikacji użytkowników,
• bieżąca obsługa i rozwiązywanie problemów użytkowników
• nadzorowanie poprawności funkcjonowania aplikacji
• rozwój wiedzy z zakresu nowych funkcjonalności oraz sposobów użycia platformy Office 365

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-02
Wyświetlona: 4404 razy