Web Developer / woj. śląskie

praca it: etat dla Open-E Poland / Bytom

Tagi: python django javascript

Firma Open-E Poland – producent oprogramowania do zarządzania serwerami pamięci masowych z siedzibą w Bytomiu (woj. śląskie) poszukuje do stałej współpracy WEB DEVELOPERA.

Obowiązki:
• projektowanie, tworzenie i utrzymanie aplikacji webowych:
o 75% backend (Python: Django)
o 25% frontend (JavaScript: jQuery, ExtJS, ReactJS)
• optymalizacja i refaktoring kodu
• tworzenie testów automatycznych (unittest, selenium, behave)
• dokumentowanie wytworzonych funkcjonalności (RST, Google Drive).

Specyfika pracy:
• Scrum
• Git + feature-branch workflow (Bitbucket Server)
• Code Review
• Continuous Integration (Buildbot; pylint, pep8, coverage)
• Deployment Automation (Ansible)
• swoboda wyboru narzędzi
• uczestnictwo w wyborze technologii i konwencji

Nasze wymagania:
• umiejętność programowania w języku Python z wykorzystaniem Django
• znajomość JavaScript
• doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
• umiejętność pracy w zespole
• język angielski (przynajmniej na poziomie dokumentacji technicznej)
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub zrealizowane projekty niekomercyjne

Mile widziane:
• znajomość dobrych praktyk w tworzeniu nowoczesnych aplikacji webowych
• znajomość ekosystemu Django (np. Celery, Django REST Framework)
• znajomość frameworków JavaScript (jQuery, ExtJS, ReactJS)
• doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (preferowany GIT)
• znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)

Nasza oferta:
• umowa o pracę (wynagrodzenie 3500-5500 zł netto) lub kontrakt B2B (6000-8500 zł netto)
• swobodna atmosfera pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów
• udział w specjalistycznych szkoleniach (produktowych, technicznych)
• dofinansowane lekcje języka angielskiego
• bogaty pakiet socjalny: Medicover, Axa NNW, karta FitSport
• dodatek relokacyjny i wsparcie przy przeprowadzce
• dogodna lokalizacja w obrębie dużych węzłów komunikacyjnych (m.in. DTŚ, Autostrada A1)
• swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (m.in. nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach :)) oraz bezpłatnych miejsc parkingowych
• dostęp do wewnętrznej biblioteczki z prasą i literaturą fachową oraz realny wpływ na jej zawartość
• nastawienie na zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym – elastyczny czas pracy
• eventy integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-05
Wyświetlona: 5263 razy