Sitecore .Net Developer (WPR/11/16)

praca it: etat dla Weegree / Białystok

Tagi: Programista

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Sitecore .Net Developer

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

Praca przy rozwoju innowacyjnej platformy e-commerce w branży rozrywkowej, bądź rozwój serwisu biznesowego i detalicznego w branży energetycznej.
Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego.
Praca w rozbudowanym zespole złożonym z doświadczonych programistów oraz grafików.
Praca na okres 6-9 miesięcy (z możliwością przedłużenia do 2 lat).
Pierwsze 2-3 tygodnie praca w Białymstoku (nocleg zagwarantowany), po tym okresie możliwość pracy zdalnej.

Wymagania:

Dobra znajomość technologii Sitecore MVC-.Net.
Doświadczenie przy wdrażaniu projektów sitecorowych z wykorzystaniem MVC.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Umiejętność pracy zespołowej.
Wysokie umiejętności techniczne oraz chęć ich rozwoju.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Międzynarodowe środowisko pracy.
Pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-28
Wyświetlona: 5337 razy