Quality Assurance/Tester

praca it: etat dla Cyclad / Gliwice

Tagi: MS Windows iOS Android testing

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, przedstawiciela firmy technologicznej, wyznaczającej najnowsze trendy w biznesie, poszukujemy utalentowanego testera do pracy w ugruntowanym międzynarodowym zespole zajmującym się rozwojem rozproszonego systemu obejmującego video i dane z kas fiskalnych.

Opis stanowiska:
• Testowanie istniejącego oprogramowania
• Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych, przygotowywanie planów testów
• Kontrolowanie jakości dostarczanych przez Klienta produktów,
• Analiza wymagań i rezultatów oraz tworzenie raportów z przeprowadzonych testów

Wymagania:
• Tytuł inżyniera lub magistra inżyniera informatyka lub nauk pokrewnych
• Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows, iOS, Android, strumieniowania video, analizy wideo, sprzętu komputerowego w tym kamer IP i analogowych
• Wiedza z zakresu projektowania, tworzenia oprogramowania oraz testowania
• Znajomość technologii automatyzowania testów (Sentinel, SoapUI, Testlink)
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, jak również zdolność do pracy samodzielnej
• Elastyczność i zdolność adaptacji w podejściu do potrzeb biznesowych

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z infrastrukturą sieciową (TCP/IP, switching, routing)
• Znajomość narzędzi Bug Tracking (Jira, Bugzilla, Mantis, Redmine, itd.)
• Certyfikaty z zakresu zapewnienia jakości oprogramowania

Oferujemy:
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów
• Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy z najnowszych technologii
• Bardzo dobrą atmosferę w pracy w młodym zespole
• Stabilizacja – stawiamy na długą współpracę
• Udział w programie “Option Plan”
• Szkolenia językowe ( j.angielski)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-24
Wyświetlona: 4442 razy