[Praca] Młodszy Analityk Biznesowy

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: Analityk optymalizacja zarządzanie

Miejsce pracy: Warszawa
Preferowana forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
Poziom wynagrodzenia: 4 000 – 7 000 PLN brutto
B2B – odpowiednio więcej
Poszukuję Młodszego Analityka Biznesowego dla firmy, która zajmuję się wdrażaniem systemów informatycznych oraz analizą i modelowaniem procesów biznesowych.
Opis stanowiska:
Osoba, która dołączy do zespołu byłaby odpowiedzialna za opracowywanie analiz biznesowych i funkcjonalnych wymagań w zakresie automatyzacji procesów biznesowych. Do jej zadań będzie należeć również odpowiedzialność za współpracę z zespołem programistycznym w zakresie konsultowania zapisów w dokumentach analitycznych.

Od kandydata oczekujemy:
Umiejętności analitycznego myślenia
Doświadczenie zawodowe na podobnych stanowisku
Udokumentowanych samodzielnie realizowanych projektów analitycznych prowadzone dla projektów biznesowych
Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
Wykształcenia wyższego – preferowane ekonomiczne lub zarządzanie
Wysokiej kultury osobistej
Łatwości w posługiwania się narzędziami informatycznymi
Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
Umiejętności pracy w zespole
Umiejętności organizowania własnej pracy i zaangażowania w realizowane projekty
Oferujemy:
Udział w unikatowych projektach informatycznych
Pracę z renomowanymi klientami
Pracę w doświadczonym zespole i w doskonałej atmosferze
Szkolenia
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć zawodowych
Prywatną opiekę medyczną
Atrakcyjny pakiet motywacyjny (firma finansuje dodatkową naukę, 13 pensja na koniec roku)
Wyjazdy i zajęcia integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-10
Wyświetlona: 4347 razy