Service Desk Analyst with French

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: service french it wsparcie

Jesteśmy ekspertami w zakresie outsourcingu, rekrutacji i usług IT. Znajdziesz nas w Polsce, Francji, Maroku, Niemczech i regionie Azji Pacyficznej, ale z naszych rozwiązań korzystają Klienci z całego świata. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Dla naszego Klienta, irlandzkiej firmy, która zajmuje się wsparciem procesów dotyczących ubezpieczeń różnych sektorów finansowych oraz reasekuracji, poszukujemy osoby na wyżej wymienione stanowisko.

Opis stanowiska:
• Zapewnienie pierwszej linii wsparcia w zakresie różnorodnych technologii : aplikacje desktopowe, drukowanie/skanowanie, telefonia, systemy bezpieczeństwa, urządzenia mobilne i aplikacje biznesowe
• Działanie w charakterze osoby kontaktowej dla zespołu i kontaktów biznesowych oraz zarządzanie tymi kontaktami
• Zarządzanie kontami użytkowników i ich uprawnieniami, w tym zarządzanie Active Directory, Exchange
• Administrowanie folderami publicznymi, współdzielonymi skrzynkami e-mail oraz listami dystrybucyjnymi poczty elektronicznej
• Monitorowanie telefonów zapewniając odpowiednią priorytetyzację, sprawdzenie, udokumentowanie w zgodzie z umową o jakość świadczenia usług.
• Proaktywne działania w zakresie poprawy wydajności zespołu i rozwiązywania problemów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w środowisku międzynarodowym)
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
• Biegła znajomość angielskiego
• Kreatywność i silne zdolności analityczne
• Zdolność organizacji i pracy pod wpływem stresu
• Komunikatywność, orientacja na klienta, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Mile widziana znajomość procedur ITIL bądź zasad Lean Management

Mile widziane:
• Znajomość Active Directory, Windows 7, SharePoint, Pakietu MS Office
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• Kompleksowy program szkoleniowy oraz kursy językowe
• Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina)
• Dodatek lunchowy
• Codziennie świeże owoce i soki
• Kawa o każdej porze dnia
• Młody dynamiczny zespół i świetna atmosfera w pracy
• Biuro w samym sercu Wrocławia
• Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Wrocławia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-03
Wyświetlona: 4030 razy