Analityk w Obszarze Rozwoju Aplikacji

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: IT analityk

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom, klientom i kandydatom możemy zaoferować duże możliwości współpracy.

Dla naszego Klienta z sektora bankowego poszukujemy Analityka ds. Rozwoju Aplikacji, który dołączy do wewnętrznych struktur banku i będzie pracować z zaawansowanymi systemami bankowości internetowej i mobilnej.

Opis stanowiska:
• Współpraca z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, wspieramy użytkowników na etapie definiowania wymagań biznesowych
• Tworzenie koncepcji rozwiązań systemowych – projektowanie procesów, makiet ekranów użytkownika, modelowanie reguł biznesowych itp.
• Projektowanie rozwiązań technicznych – np. zagadnienia integracji modułów wymaganych do realizacji procesu biznesowego w optymalny dla użytkownika sposób
• Wypełnianie luk kompetencyjnych pomiędzy klientem biznesowym, a zespołem deweloperskim
• Uczestniczenie w projektowaniu rozwiązań – np. zagadnienia integracji modułów wymaganych do realizacji procesu biznesowego w optymalny dla użytkownika sposób
• Wspieranie użytkowników na etapie testów i koordynowanie proces wdrożenia
• Utrzymywanie i rozwijanie istniejących systemów (development ‘in-house’)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli Analityka Systemowego, mile widziane w branży finansowej
• Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
• Dobra znajomość języka UML
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)
• Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT
• Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services) oraz narzędzi typu SOAP UI

Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
• Pracę w młodym, międzynarodowym zespole specjalistów (analityków i programistów), który chętnie dzieli się wiedzą
• Umowę o pracę, opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
• Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
• Nową sieć kontaktów zawodowych
• Atrakcyjne lokalizacje: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-03
Wyświetlona: 4031 razy