[KIELCE/zdalna] Młodszy tester oprogramowania

praca it: etat dla Aston7 / Kielce

Tagi: WEB testowanie

Do dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy testera/testerki aplikacji webowych

Wymagania:
- umiejętności konstruktywnego i analitycznego myślenia
- biegły angielski
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- dobrze widziana podstawowa znajomości SQL i tematyki bazodanowej oraz podstaw programowania

Obowiązki
- udział w projektach w zakresie testowania i wdrożeń rozwiązań
- dokumentacja testów
- opieka nad wdrożonymi rozwiązaniami (1st line support)

Proponujemy
- Udział w ciekawych projektach
- Pracę w młodym, przyjaznym zespole
- Stabilne warunki zatrudnienia

Praca w biurze w centrum Kielc lub zdalnie, atrakcyjne stawki uzależnione od doświadczenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-11
Wyświetlona: 5405 razy