Grafik

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Grafik

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania dla branży medycznej, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem

Opis stanowiska:
• Projektowanie i rysowanie interfejsów użytkownika z dużym naciskiem na użyteczność
• Ulepszanie interfejsów graficznych w istniejących aplikacjach
• Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby aplikacji wytwarzanych przez firmę
• Projektowanie graficzne wyglądu stron internetowych firmy
• Projektowanie i tworzenie strony graficznej materiałów reklamowych i prezentacyjnych firmy

Wymagania:
• Umiejętność projektowania i rysowania interfejsów użytkownika
• Umiejętność projektowanie interfejsu zorientowanego na użytkownika (użyteczność)
• Znajomości bieżących trendów
• Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, systematyczności i odpowiedzialności
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji

Mile widziane:
• Doświadczenie w branży medycznej
• Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z zespołem analityków oraz programistów
• Znajomość Enterprise Architect
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację oraz tworzenie dokumentacji

Oferujemy:
• Stabilną i pełną wyzwań pracę
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego, tworzenie funkcjonalności od zera
• Pakiet socjalny (karta medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do kart sportowych, bony świąteczne)
• Pracę na umowę o pracę lub B2B w siedzibie firmy w Katowicach
• Możliwa jest częściowa praca zdalna (po okresie próbnym)
• Elastyczne godziny pracy
• Pracę w nowoczesnym biurze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-29
Wyświetlona: 4430 razy