(Junior).NET Developer

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Java C# WebServices CSS

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta, globalnego lidera rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej, poszukujemy osób na stanowisko .NET Developer do pracy w Warszawie. Firma ta zajmuje się tworzeniem oprogramowania do obsługi i rezerwacji podróży drogą online, a jej produkty wspierają ponad 600 agencji turystycznych na terenie Europy.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i dostosowywanie rozwiązań online dla branży turystycznej
• Programowanie i implementacja logiki biznesowej
• Tworzenie nowych rozwiązań zintegrowanych ze środowiskiem operacyjnym klienta
• Wsparcie konsultanckie związane z wdrażaniem i wprowadzaniem nowych rozwiązań
• Tworzenie stosownej dokumentacji technicznej
• Współpraca w ramach zespołu w środowisku międzynarodowym

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Dla profili Juniorskich – ukończone studia lub projekty studenckie zrealizowane w technologii .NET
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Biegłość w tworzeniu aplikacji w środowisku MS.NET
• Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami: C#/VB.NET, WebServices, JavaScript, CSS
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Duży potencjał rozwoju, udział w organizowanych przez firmę szkoleniach
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
• Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-26
Wyświetlona: 4348 razy