Opiekun wdrożeń i rozwojowiec

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Niemcy

Tagi: sap

Dla naszego Klienta Firmy działającej w branży IT na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

• Wykonanie DV-side oraz obsługa wielu klientów
• Wdrożenie i programowanie rozwiązań szczególnych dla rozliczeń czasu pracy i wynagrodzeń
• Kontakt z działem płac
• Współpraca z firmami doradczymi
• Udział w projektach specjalnych
• Prowadzenie raportów i statystyk
• Dostosowywanie SAP HCM

Wymagania:

• Ukończone studia informatyczne lub podobne
• Doświadczenie praktyczne w obszarze rozwoju i projektowaniu wraz SAP ABAP oraz ABAP i HCM
• Doświadczenie z obszaru rozliczeń kadrowo- płacowych
• Znajomość MS Office
• Umiejętność samodzielnej pracy zorientowanej na rozwiązywanie problemów
• Umiejętności interpersonalne

Oferujemy:
• Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego
• Możliwość szkoleń
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Wynagrodzenie miesięczne od 3000 do 5000 EURO/NETTO+ świadczenia dodatkowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-27
Wyświetlona: 5171 razy