Młodszy Koordynator Serwisu Informatycznego IT

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Niemcy

Tagi: Java SQL

Dla naszego Klienta Firmy działającej w branży IT na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

• Praca nad rozwojem, wdrażaniem i opieką systemów
• Wsparcie koordynacji IT oraz zewnętrznych dostawców
• Współpraca z różnymi projektami IT
• Administracja systemu informatycznego w obszarze biznesowym i CRM

Wymagania:

• Ukończenie studiów Informatycznych
• Minimum roczne doświadczenie w obszarze BI i CRM
• Znajomość MS SQLServer-Suite (MS SQL, SSAS, SSIS, SSRS) jak I CRM-Systemy .B. Accenture CAS, Salesforce.com)
• Znajomość SQL jak i również MDX
• Znajomość programowania Visual Basic, Java lub C++
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
• Umiejętności interpersonalne oraz zarządcze
• Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:
• Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego
• Możliwość szkoleń
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Wynagrodzenie miesięczne od 4000 do 8000 EURO/NETTO+ świadczenia dodatkowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-27
Wyświetlona: 5160 razy