Key Account Manager

praca it: etat dla MOVO Sp. z o.o / Gdańsk

Tagi: Key Account Manager

Szukamy nowej osoby do naszego zespołu! Jak będzie wyglądać praca na oferowanym stanowisku?

Twoje obowiązki:

pozyskiwanie nowych projektów sprzedażowych
przygotowanie i przedstawianie ofert handlowych klientom
bieżąca analiza rynku oraz konkurencji
uczestniczenie w budowaniu lokalnej strategii sprzedaży firmy
budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem
negocjowanie i przygotowywanie umów handlowych

Czego wymagamy?

minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży w branży IT – preferowany sektor oprogramowania software
wykształcenia wyższego (mile widziane w obszarze informatycznym/zarządzania)
znajomość najnowszych trendów na rynku IT
umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem
tworzenie wysokiej jakość prezentacji
bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych
nastawienie na realizację wyników sprzedażowych
swobodna komunikacja w języku angielskim

Oferujemy:

bardzo dobrą atmosferę pracy
swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
warunki finansowe adekwatne do umiejętności na oferowanym stanowisku pracy
niezbędne narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-17
Wyświetlona: 4458 razy