Programista/animator Flash

praca it: etat dla zjednoczenie.com / Gdańsk

Tagi: flash animacja programowanie

Zjednoczenie.com Sp. z o.o. to jedna z wiodących agencji interaktywnych z Trójmiasta. Dla naszych klientów realizujemy kompleksowe usługi w zakresie e-marketingu, tworzenia dynamicznych serwisów internetowych i aplikacji WWW. Realizowaliśmy projekty dla wielu znanych marek m.in. dla Reserved, CroppTown, MTV, VIVA, VH1, Nickelodeon, Axel Springer, Oceanic, CCC, Vistula & Wólczanka, At Media, CEKOL.
Poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy w biurze w Gdańsku na stanowiska:

Zadania: programowanie aplikacji i animacji w środowisku Flash

Wymagania:

  • biegła znajomość interfejsu Flash CS3 lub CS4
  • znajomość Flex / Flash Builder, AIR
  • znajomość ActionScript 3.0, XML oraz podstaw HTML, JavaScript, PHP,
  • znajomość zasad programowania obiektowego i wzorców projektowych,
  • znajomość popularnych bibliotek (Away3D, Alternativa Platform, Box2DFlash) będzie dodatkowym atutem,
  • zmysł graficzny,
  • znajomość zagadnień optymalizacji objętości grafiki na potrzeby internetowe,
  • umiejętność obsługi Fireworks, Dreamweaver, Photoshop
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • szansę na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia w pracy przy dużych i prestiżowych projektach z doświadczonym zespołem
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę z zaawansowanymi technologiami
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie celów firmy,
  • niebanalne wyzwania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-10
Wyświetlona: 13895 razy