Programista Javascript

praca it: etat dla recruit.pl / Warszawa

Tagi: javascript

Dla naszego Klienta, wiodącego developera aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy Programisty Javascript.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w zespole programistów i specjalistów mobile przy tworzeniu rozwiązań na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier, AR. Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, realizacji kampanii mobilnych oraz zarządzania aplikacjami w marketach.

Obowiązki:

-Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań -Tworzenie aplikacji internetowych, -Implementacja i wdrażanie aplikacji -Dokumentacja kodu -Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii -Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań

Oczekujemy:

-Bardzo dobra znajomość Javascript, HTML, CSS -Dobra znajomość jQuery i AJAX -Znajomość Apache, JSON, XML, SVN oraz git -Doświadczenie w tworzeniu aplikacji lub stron webowych w javascript -Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

-Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych -Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy -Prywatna opiekę medyczną – Dofinansowanie karty Multisport -Możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-22
Wyświetlona: 3648 razy