Software Tester

praca it: etat dla Cyclad / Bytom

Tagi: Software Tester

Cyclad Sp. z. o. o.
ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa
www.cyclad.pl, tel. +48 22 887 22 08
Bytom

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmie dostarczającej oprogramowanie na rynek pamięci masowych poszukujemy kandydata na stanowisko Software Tester.

Opis stanowiska:
• analiza wymagań oraz projektowanie przypadków testowych;
• tworzenie oraz utrzymywanie środowisk testowych;
• wykonywanie funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych testów oprogramowania;
• raportowanie oraz analiza wyników testów;
• tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji testowej;
• współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych.

Wymagania:
• znajomość systemu Linux na poziomie administratora;
• znajomość systemów z rodziny Windows na poziomie zaawansowanego użytkownika;
• znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz sieci LAN;
• wiedza z zakresu teorii testowania oprogramowania;
• umiejętność projektowania przypadków testowych;
• posługiwanie się językiem angielskim co najmniej na poziomie umożliwiającym tworzenie oraz czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.

Mile widziane: • Około 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty • Znajomość J2EE , EJB, Web Services, JPA/Hibernate, Spring • Praktyczna znajomość SQL i technologii relacyjnych baz danych • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi: Eclipse, SVN, Maven oraz wzorców projektowych • Umiejętność przeprowadzania analizy wymagań • Komunikatywna znajomość języka angielskiego • Samodzielność oraz umiejętność określania priorytetów

Nasz Klient oferuje:
• stały kontakt z najnowszymi technologiami w branży storage z możliwością ich testowania w wewnętrznym laboratorium;
• swobodną atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów;
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie wychodzące naprzeciw umiejętnościom;
• udział w specjalistycznych szkoleniach (produktowych, technicznych);
• praktyczny kontakt z metodyką Scrum;
• bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie NNW, karta sportowa;
• dodatek relokacyjny i wsparcie przy przeprowadzce;
• nastawienie na zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym – elastyczny czas pracy;
• eventy integracyjne.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-16
Wyświetlona: 4713 razy