Specjalista ds. wdrożeń i utrzymania systemów

praca it: etat dla Comarch SA / Kielce

Tagi: Specjalista ds wdrożeń i utrzymania systemów

Obowiązki:
•instalowanie, konfigurowanie i weryfikowanie poprawności działania wdrażanych komponentów systemu
•identyfikowanie problemów z wydajnością oraz strojenie serwerów aplikacji i baz danych
•analiza problemów zgłaszanych przez użytkowników oraz wewnętrzna dekretacja zgłoszeń
•zapewnianie bieżącego wsparcia technicznego/merytorycznego klientów
•tworzenie i utrzymywanie dokumentacji użytkownika oraz materiałów szkoleniowych
•prowadzenie szkoleń produktowych i warsztatów

Wymagania:
•wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym
•znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•umiejętność analizy logów oraz identyfikowania problemów
•umiejętność pisania skryptów w powłoce systemu GNU/Linux, Windows
•dobra znajomość PL/SQL oraz baz danych Oracle
•znajomość zagadnień bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa systemów
•umiejętność analitycznego myślenia i formułowania konstruktywnych wniosków
•samodzielność oraz proaktywność w rozpoznawaniu problemów i wdrażaniu usprawnień
•gotowość do wyjazdów (w tym zagranicznych)
•bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysokie zdolności organizacyjne
•otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu
•prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będą:
•doświadczenie w administrowaniu serwerem aplikacyjnym Oracle WebLogic
•doświadczenie z systemami kontroli wersji SVN, GIT
•umiejętność debugowania oprogramowania
•znajomość narzędzi do monitorowania stanu aplikacji i usług
•znajomość rozwiązań NoSQL

Oferujemy:
•pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
•udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
•możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
•pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-05
Wyświetlona: 4887 razy