Webdeveloper

praca it: etat dla zjednoczenie.com / Gdańsk

Tagi: webmaster webdeveloper

Jeśli szukasz dynamicznej pracy pełnej ciekawych wyzwań, dołącz do zespołu zjednoczenie.com.
Jesteśmy agencją interaktywną z kilkuletnim doświadczeniem w pracy dla znanych marek. Doradzamy naszym Klientom, jak skutecznie wykorzystać Internet jako narzędzie realizacji celów marketingowych. Prowadzimy działania w zakresie e-marketingu, wykorzystując email marketing, social marketing, konkursy interaktywne, akcje promocyjne.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy w biurze w Gdańsku na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie layoutów graficznych
  • przygotowanie i formatowanie szablonów pod systemem CMS na podstawie projektów graficznych
  • tworzenie makiet funkcjonalnych i prototypów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach nad projektami graficznymi i multimedialnymi (projekty w portfolio)
  • kreatywność, entuzjazm i zaangażowanie w realizację wykonywanych projektów
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność
  • swoboda w obsłudze  Photoshop, Ilustrator, Corel Draw, Dreamweaver
  • bardzo dobra znajomość standardów XHTML,XML CSS, (JavaScript ), W3C
  • podstawowa znajomość technologi FLASH, ActionScript2
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • mile widziane wykształcenie plastyczne
  • znajomość web usability
  • mile widziane są również osoby posiadające mniejsze doświadczenie, chętne, by je zdobywać w doświadczonym zespole

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia
  • pracę w kreatywnym zespole specjalistów
  • możliwość pracy przy dużych projektach dla znanych marek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-13
Wyświetlona: 12375 razy